Kurumsal

Hakkımızda

        Şirketimiz 1990 yılında Syn. Abdullah DÖNMEZ ve Syn. Nutu COŞKUNER tarafından Eskişehir'de kurulmuştur. İnşaat, inşaat taahhüt, plan ve proje konularında faaliyet gösteren şirketimiz, kurucularımızın 30 yıla varan iş tecrübesi, branşında deneyimli ekipleri ve alanında uzman mühendisleriyle kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa süre binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır.

        Şirketimiz müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek, deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak , müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en iyisini, en gelişmiş teknolojiyi ve müşterilerimize uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz. Şirket olarak kaliteyi zamanında ve belirlenen değerde sunmak gayreti içindeyiz. Tusa İnşaat tüm iş süreçlerinde, iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.

        Şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen uzman mühendislerimizin, deneyimli ekiplerimizin ve tüm çalışanlarımızın üstün gayretiyle, siz değerli müşterilerimizin tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiye layık olmak en büyük gayemiz olacaktır.

Vizyon Misyon

Vizyon Misyon sayfasının içeriği eklenecektir.

Ekibimiz

Ekip üyesi bulunamadı.
WhatsApp Destek Hattı